Farm ´14

5. 7. 2014

Farm ´14

Farm ‘14

Děkujeme, že se zajímate o informace ohledně misie na farmě v Anglii.

Takže o čem to celé je:

Blízko místa zvaného Worcester, v Anglii, je farma, kam jezdí každé léto mnoho Čechů pracovat. Lidé z nedalekého evangelického sboru začali navazovat vztahy s některými z pracovníky na farmě a rozhodli se, že toto je skvělá příležitost sdílet s nimi evangelium na  Anglické půdě. A tak začal sbor organizovat společenské večery a biblické studie pro hledající pro tyto pracovníky z farmy.

Minulý rok kontaktoval tento sbor UKHH a zeptali se nás, zda by bylo možné poslat tým věřících českých studentů do Worcesteru.

Myšlenkou je, že by studenti pracovali na farmě a poznali tak ostatní pracovníky a navázali s nimi vtahy. Zároveň by čeští věřící studenti pomohli sboru s organizací různých akcí pro pracovníky na farmě. Sbor o toto požádal ze dvou hlavích důvodů:

1)               Český tým bude mostem mezi farmou a sborem. Mohou přirozeně pozvat ostatní na akce organizované sborem.

 

2)               Čeští studenti mohou investovat do přátelství, která nejsou upoutaná na Anglii. Pokud se nevěřící pracovníci farmy začnou zajímat o křesťanství v době, kdy jsou v Anglii, jejich noví čeští přátelé – křesťané, s nimi mohou navázat: navštívit je, propojit je  s církví, atd.

 

Sbor bude naplánuje většinu z jejich misijních akcí na dobu mezi 5. a 21. červencem. Český tým Farm ´14 se se sborem v tomto období spojí. Sbor českým studentům zajistí ubytování (nejspíše v křesťanských rodinách) od 5. do 21. července. Pokud se lidé rozhodnou zůstat déle a pracovat na farmě dál, musí si zajistit na dobu mimo výše vymezenou své vlastní ubytování..

Do týmu hledáme pevné křesťany se srdcem pro evangelizaci, ochotu pracovat na farmě (což může být tvrdá práce) a partnerství se sborem.

Dejte nám vědět, máte-li další otázky! A pokud se chcete přihlásit na Farm ’14, napište e-mail na:  nellekekruijmer@hotmail.com, abyste dostali aplikační formulář.