Chci prozkoumat

Mimořádné akce

Praha 4.10.2023 v 19:30

Praha 4.10.2023 v 19:30

Umělá inteligence dokáže stále více napodobovat lidské schopnosti, jako je uvažování, učení se, plánování nebo kreativita. Zatím možná nesměle, ale už dnes je jisté, že bude hrát v našich životech čím dál důležitější roli. V čem tkví její potenciál, co jsou naopak její meze, co představuje skutečný problém? Má co do činění s náboženstvím? A jak se má k ateismu? Co to pro lidstvo znamená? Přednáška bude simultánně tlumočena. 4.10. v 19:30 Jalovcová 2, Praha Pořadatelé: Dominikánská 8, Centrum pro teoretická studia, Česká křesťanská akademie Moderuje: Robert Řehák Pro info klikněte na obr.
Markovo Drama

Markovo Drama

Jedinečné divadelní představení přibližuje události spojené s Ježíšem Nazaretským. V 90ti minutách se ocitnete v atmosféře mnoha fascinujících incidentů, které popisuje Marek, autor nejkratšího evangelia. Pro info o dalších představeních klikněte na obrázek.

Pravidelné akce

České budějovice

České budějovice

Přemýšlíš o duchovních otázkách? Zveme tě ke krátkému interaktivnímu setkání u bible s drobným občerstvením. Krajinská 17, každé pondělí (od 10.10.) od 18.30. Těšíme se na tebe:)
Brno: Dává Bůh smysl?

Brno: Dává Bůh smysl?

Kromě studia Bible se budeme tento semestr věnovat knize Dáva Boh zmysel? (Making Sense of God) od autora Timothy Keller. Autor v knize pojednává o sekularismu a nabízí víru v Boha jako smysluplnější možnost. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Brno: Dig Deeper!

Brno: Dig Deeper!

V šesti lekcích probereme 1. Petrův list, který napsal apoštol Petr pro církev v prvním století. Tento dopis se dotýká mnoha aspektů křesťanské víry. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Pardubice

Pardubice

Biblické zamyšlení s pohoštěním pro všechny, kteří rádi čtou a nebo chtějí prozkoumat bibli. Pro více info klikni na obrázek.
Praha ČVUT

Praha ČVUT

Pravidelná setkání u bible a drobného občerstvení každé úterý od 18h. Sraz v NTK před turnikety.
Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Každé úterý od 17:30 a v budově FAPPZ (Agro). Jsme v posezení naproti schodům v patře, které je zrovna aktuálně volné. Poznáš nás podle světelného provázku, příp. whatsappni Tomášovi na +420733627288.
International Students in Prague

International Students in Prague

Join us for meeting over bible. Every Wednesday from 6pm at NTK, Technická 6, Praha 6 (ČVUT). We meet by the library entrance before relocating to available place in the ground-floor hang-out area. Contact: Jeremy: +420731566967
Nahoru