Chci prozkoumat

Mimořádné akce

21.3. v 18h ČVUT Praha

21.3. v 18h ČVUT Praha

Vývoj platforem jako ChatGPT a další nedávné úspěchy v oblasti umělé inteligence přináší otázky ohledně toho, co může vývoj přinést v budoucnu. Mohla by umělá inteligence dosáhnout lidské inteligence a nabýt dokonce vědomí? To nám klade otázku: existuje vůbec nějaký nadčasový rozdíl mezi umělou inteligencí a lidskou myslí? Přednáška také poodkryje souvislost mezi umělou inteligencí a křesťanským pohledem, že lidé jsou vytvořeni k Božímu obrazu. Dr. David Glass vyučuje IT na Ulster University, Belfast. Vystudoval BSc (Matematika), MA (Filozofii), PhD (Teoretickou fyziku). Přednáška bude tlumočena. . FEL ČVUT, Technická 2, Praha - Dejvice Místnost T2:C3-132
Markovo Drama v Ostravě

Markovo Drama v Ostravě

Jedinečné divadelní představení přibližuje události spojené s Ježíšem Nazaretským. V 90ti minutách se ocitnete v atmosféře mnoha fascinujících incidentů, které popisuje Marek, autor nejkratšího evangelia. Představení proběhnou 26.2. a 27.2. vždy od 18hod v Sále na Husově nám. 3, Moravská Ostrava.
Ostrava

Ostrava

Pět hodinových setkání nad úryvky Markova evangelia u kafe. Vždy v úterky od 7.3. do 4.4., od 18hod. Příští setkání 21.3. proběhne v kavárně Studia G, Chelčického 8, Moravská Ostrava.

Pravidelné akce

České budějovice

České budějovice

Přemýšlíš o duchovních otázkách? Zveme tě ke krátkému interaktivnímu setkání u bible s drobným občerstvením. Krajinská 17, každé pondělí (od 10.10.) od 18.30. Těšíme se na tebe:)
Brno: Dává Bůh smysl?

Brno: Dává Bůh smysl?

Kromě studia Bible se budeme tento semestr věnovat knize Dáva Boh zmysel? (Making Sense of God) od autora Timothy Keller. Autor v knize pojednává o sekularismu a nabízí víru v Boha jako smysluplnější možnost. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Brno: Dig Deeper!

Brno: Dig Deeper!

V šesti lekcích probereme 1. Petrův list, který napsal apoštol Petr pro církev v prvním století. Tento dopis se dotýká mnoha aspektů křesťanské víry. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Pardubice

Pardubice

Biblické zamyšlení s pohoštěním pro všechny, kteří rádi čtou a nebo chtějí prozkoumat bibli. Pro více info klikni na obrázek.
Praha ČVUT

Praha ČVUT

Pravidelná setkání u bible a drobného občerstvení každé úterý od 18h. Sraz v NTK před turnikety.
Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Každé úterý od 17:30 a v budově FAPPZ (Agro). Jsme v posezení naproti schodům v patře, které je zrovna aktuálně volné. Poznáš nás podle světelného provázku, příp. whatsappni Tomášovi na +420733627288.
Nahoru