Chci prozkoumat

Mimořádné akce

Markovo Drama

Markovo Drama

Jedinečné divadelní představení přibližuje události spojené s Ježíšem Nazaretským. V 90ti minutách se ocitnete v atmosféře mnoha fascinujících incidentů, které popisuje Marek, autor nejkratšího evangelia. Představení pro studenty se plánují v Praze, Ostravě a Brně na jaře 2023.
Stavte se u našeho stánku!

Stavte se u našeho stánku!

Čeká vás kvíz, United Challenge, knihovna, netradiční karetní hra a mnoho dalšího! Oslavte s námi naše 20. výročí!
Oslavujte s námi!

Oslavujte s námi!

Letos slavíme 20 let od oficiální registrace UKH! Studentská služba fungovala již dříve v Československém VBH. Sledujte náš fcb a instg se vzpomínkami na minulá období. Nebo se stavte u našeho stánku a získejte jeden z 20ti voucherů na knihy z nakladatelství Návrat!

Pravidelné akce

České budějovice

České budějovice

Přemýšlíš o duchovních otázkách? Zveme tě ke krátkému interaktivnímu setkání u bible s drobným občerstvením. Krajinská 17, každé pondělí (od 10.10.) od 18.30. Těšíme se na tebe:)
Ostrava

Ostrava

Dej si pizzu s biblí a prozkoumej, o čem bible je! Do sedmitýdenní série můžeš naskočit kdykoliv. Začínáme v úterý 19.10. v 17:30, klubovna ČCE, Husovo nám. 1188/4. Setkání trvá 60min.
Brno

Brno

Během jarního semestru se setkáváme ve středy v 18.30 na adrese Smetanova 20 (klubovna BJB). Setkání jsou otevřeny pro všechny a není nutné se hlásit předem. Před začátkem stojí někdo u dveří, po začátku zvoňte na "Klubovna" nebo nám zavolejte, ať vám přijdeme otevřít.
Pardubice

Pardubice

Biblické zamyšlení s pohoštěním pro všechny, kteří rádi čtou a nebo chtějí prozkoumat bibli. Každé pondělí v 18hod ve studentském koutku na dopravní fakultě.
Nahoru