Chci prozkoumat

Mimořádné akce

Markovo Drama v Ostravě

Markovo Drama v Ostravě

Jedinečné divadelní představení přibližuje události spojené s Ježíšem Nazaretským. V 90ti minutách se ocitnete v atmosféře mnoha fascinujících incidentů, které popisuje Marek, autor nejkratšího evangelia. Představení proběhnou 26.2. a 27.2. vždy od 18hod v Sále na Husově nám. 3, Moravská Ostrava.

Pravidelné akce

České budějovice

České budějovice

Přemýšlíš o duchovních otázkách? Zveme tě ke krátkému interaktivnímu setkání u bible s drobným občerstvením. Krajinská 17, každé pondělí (od 10.10.) od 18.30. Těšíme se na tebe:)
Brno: Dává Bůh smysl?

Brno: Dává Bůh smysl?

Kromě studia Bible se budeme tento semestr věnovat knize Dáva Boh zmysel? (Making Sense of God) od autora Timothy Keller. Autor v knize pojednává o sekularismu a nabízí víru v Boha jako smysluplnější možnost. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Brno: Dig Deeper!

Brno: Dig Deeper!

V šesti lekcích probereme 1. Petrův list, který napsal apoštol Petr pro církev v prvním století. Tento dopis se dotýká mnoha aspektů křesťanské víry. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Pardubice

Pardubice

Biblické zamyšlení s pohoštěním pro všechny, kteří rádi čtou a nebo chtějí prozkoumat bibli. Pro více info klikni na obrázek.
Nahoru