Chci prozkoumat

Mimořádné akce

Ostrava: Setkání s biblí

Ostrava: Setkání s biblí

11.4. "Proč Velikonoce?" 18.4. "Platit nebo neplatit daně?" 25.4. "nejsou peníze jako peníze." 2.5. "Jaká je hodnota života?" Vždy od 18h v Pikolo místnosti Cross Café Ostrava - Zámecká 15 Pokud chceš přijít, napiš nám na Messenger "UKH Ostrava"
21.3. v 18h ČVUT Praha

21.3. v 18h ČVUT Praha

Pro záznam přednášky klikněte na obrázek. Dr. David Glass vyučuje IT na Ulster University, Belfast. Vystudoval BSc (Matematika), MA (Filozofii), PhD (Teoretickou fyziku). Tlumočila Mgr. Radka Brahová
Markovo Drama

Markovo Drama

Jedinečné divadelní představení přibližuje události spojené s Ježíšem Nazaretským. V 90ti minutách se ocitnete v atmosféře mnoha fascinujících incidentů, které popisuje Marek, autor nejkratšího evangelia. Pro info o dalších představeních klikněte na obrázek.

Pravidelné akce

České budějovice

České budějovice

Přemýšlíš o duchovních otázkách? Zveme tě ke krátkému interaktivnímu setkání u bible s drobným občerstvením. Krajinská 17, každé pondělí (od 10.10.) od 18.30. Těšíme se na tebe:)
Brno: Dává Bůh smysl?

Brno: Dává Bůh smysl?

Kromě studia Bible se budeme tento semestr věnovat knize Dáva Boh zmysel? (Making Sense of God) od autora Timothy Keller. Autor v knize pojednává o sekularismu a nabízí víru v Boha jako smysluplnější možnost. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Brno: Dig Deeper!

Brno: Dig Deeper!

V šesti lekcích probereme 1. Petrův list, který napsal apoštol Petr pro církev v prvním století. Tento dopis se dotýká mnoha aspektů křesťanské víry. Schůzky jsou v pondělí v 18.30 na Kolejích Tvrdého. Více informací najdeš na webu spolku po kliknutí na obrázek.
Pardubice

Pardubice

Biblické zamyšlení s pohoštěním pro všechny, kteří rádi čtou a nebo chtějí prozkoumat bibli. Pro více info klikni na obrázek.
Praha ČVUT

Praha ČVUT

Pravidelná setkání u bible a drobného občerstvení každé úterý od 18h. Sraz v NTK před turnikety.
Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Praha ČZU: Antistresové čtení bible

Každé úterý od 17:30 a v budově FAPPZ (Agro). Jsme v posezení naproti schodům v patře, které je zrovna aktuálně volné. Poznáš nás podle světelného provázku, příp. whatsappni Tomášovi na +420733627288.
International Students in Prague

International Students in Prague

Join us for meeting over bible. Every Wednesday from 6pm at NTK, Technická 6, Praha 6 (ČVUT). We meet by the library entrance before relocating to available place in the ground-floor hang-out area. Contact: Jeremy: +420731566967
Nahoru